Nowy tani z Rzymu do Moskwy

Włoska linia lotnicza low cost Panorama Airlines Niebieski wprowadzenia nowego lotu z Rzymu do Moskwy. Loty rozpoczną się w kwietniu 2013 roku, firma spodziewa się poruszyć z 1000 pasażerami na tydzień.

Ten nośnik jest wykonany z Sycylii sezonowe loty do Moskwy i Sankt Petersburga, a rosyjskiego lotnictwa i dlatego Narodowe Biuro podróży lotniczych we Włoszech wspólnie wprowadziły nową trasę Moskwa – Rzym – Moskwa, zauważa Italia-ru

Otwarcie tej linii będzie wzmocnienie stosunków międzynarodowych między Włochami i Rosją, zapewni nowe możliwości dla rozwoju społecznego, ekonomicznego i kulturowego obu krajów – mówi dyrektor generalny Blue Panorama Airlines i Blu-express.com Giancarlo Zenith.

Nasza firma jest dumna, że ​​została wybrana do przeprowadzenia lotu, to duży plus dla rozwoju naszych innych obszarach – dodał.

Niebieska Panorama lotnicza, własnością biznesmena Franco Pecci, wykonuje jako lotów czarterowych do popularnych miejsc turystycznych i regularnych lotów. Niskokosztowych lotów popełnia podziału Blu-express. Park ma 12 Niebieski Panorama Airlines Samolot Boeing. Lecą z rzymskiego lotniska Fiumicino i lotniska Malpensa w Mediolanie.

Kilka tygodni temu Niebieski Panorama lotnicza ogłosiła, że ​​zamierza ubiegać się o dopuszczenie do lotów, które zostały wcześniej przewidziane sycylijskiej upadłości linii lotniczych Jet wiatr, który był w tym czasie największym włoskim loukostery.

Niemniej jednak, jak już napisałem EUROMAG, Wind Jet, zakończyła działalność w sierpniu ze względu na trudności finansowe, planuje wznowić działalność pod inną nazwą. Jest to nowa firma, zwany Aereo Linee siciliane (sycylijskie Airlines), ale cztery z jego kadłuba samolotu, który powinien rozpocząć loty 5 grudnia nadal być umieszczane Wind Jet, a ogon samolotu będą ozdobą stylizowane łacińską literę W.

Przedstawiciele firmy nie zostały jeszcze spróbować zbudować gigantyczne plany, więc możliwość wznowienia lotów międzynarodowych, w tym w Rosji, nie mówią, ale nie wyklucza tego. Tymczasem, jak firma Aereo Linee siciliane tylko planujemy uwolnione nisze zajmują ich konkurenta, z których, oczywiście, przede wszystkim, aby korzystać pasażerowie.

Założona w 2003 roku, Wind Jet zatrzymał wszystkie loty w nocy z 12 sierpnia, pozostawiając tak niespokojny o 300.000 klientów, w tym z Rosją. Lata między wielu większych miastach we Włoszech i kilku rosyjskich lotnisk. W szczególności, linia lotnicza ma około 20 lotów tygodniowo do Moskwy, Sankt Petersburgu i Rostowie nad Donem.

0 Responses to “Nowy tani z Rzymu do Moskwy”


  • No Comments

Leave a Reply