Poznaj Wakacje w Indian ze świąt Bhavya

Indie reprezentuje żywe połączenie różnych religii tradycji kultury z wrodzoną wielu lat. Indie są w centrum atrakcji turystycznych od kilku lat. Turyści szansę chodzić wokół historii naszego kraju poprzez zróżnicowaną florę fauny. Indian turystyka jest podzielone na Północ, Południe, Wschód i pakietów turystycznych Zachodniej. Cóż, przed planowaniem do indyjskiego wycieczkę, należy zatrudnić najlepszego dostawcy usług turystycznych. W zależności od rodzaju opakowań, cena jest ustalona przez firmę turystycznej.

Generalnie, czas trwania wycieczki zależy od rodzaju pakietu, który wybierzesz. Co więcej, firmy turystyczne zapewniają anglojęzycznych przewodników, którzy poprowadzą całej trasie. Dobrze, aby uzyskać jasny obraz o objeździe, omówmy kilka ogólnych pakiety wycieczek oferowanych przez różnych firm turystycznych.

Jest to 3 noce i 4 dni pobytu pakiet. Obejmuje ona zakwaterowanie trzech nocy, śniadanie, zwiedzanie i bilety lotnicze do londynu z katowic wszystkie transfery jak na planie, anglojęzycznych przewodników i cały parking, kierowcy taksówek, zasiłki itp. Wycieczka obejmuje podróż do Delhi, Jaipur, Agra, Delhi koryta i znowu samochód. Możesz wybrać Indica, Indigo lub Innova samochód na wyjazd. Jednak podróż nie obejmuje kamery, pomnik opłaty za wstęp, napoje, napiwki, pranie i posiłków bez śniadania. To jest 1 w nocy i 1 dzień podróży. Zwiedzający będą zabierani z Delhi, a następnie wizyta w Rishikesh, całodniowe i ostatecznego spadku na lotnisku w Delhi lub dworca kolejowego. Wycieczka obejmuje Ram Jhula Rishikesh, Laxman Jhula, Bharat Mandir i Triveni Ghat. Jednak po to, że trzeba zatrzymać się w hotelu na noc. Wycieczka Haridwar obejmuje Chandidevi, Mansa Devi, Santikunj, Pawan Dham i Jain Mandir.

To można powiedzieć tanie bilety lotnicze do nowego jorku w pełną przygód podróż z 8 dni i 9 dni. Pakiet obejmuje zakwaterowanie 8 noce jak na programie, codzienne śniadanie, anglojęzycznych przewodników, wszystko zwiedzanie, transfery, dodatki kierowcy, podatki, parkowanie itp. podróż zaczyna się od Cochin i obejmuje Kumarokam Bird Sanctuary, Periyar Wildlife Reserve, jazda Periyar Boat , Munnar Hill Station, a ostateczna zwiedzanie w Cochin.

Jest to tradycyjny zwiedzanie 12 dni i 13 dni. Pakiet obejmuje zakwaterowanie 12 nocy „, samochód, koszty podróży i śniadanie, zwiedzanie, bilety transfery pociągów. Wycieczka rozpoczyna się od Delhi i obejmuje Amber Fort Palace, Jaigarh i Laxmi Narayan Temple w Jaipur, Taj Mahal i Fatehpur Sikri w Agrze, Jhansi, Khajuraho i Varanasi.

Tak więc, jeśli jesteś naprawdę zainteresowany w indyjskiej podróży, a następnie tanie bilety lotnicze do kopenhagi zaplanować podróż z bhavyaholidays.com i doświadczenie bezpiecznego, wygodne i idealne podróż z doskonałą obsługą.

Istnieje wiele pakietów turystycznych na trasie podróży w Indiach i bardzo łatwo dostępne. Te pakiety wycieczek pokrycie głównych atrakcji turystycznych w kraju.

Delhi, serce Indii, zawsze przyciąga ludzi z całego świata, którzy chcą podróżować do Indii. Czy to historyczne zabytki i pyszne jedzenie lub dzielnice handlowe, Delhi ma coś dla każdego smaku.

Indie są jednym z najbardziej znanych ośrodków turystycznych na świecie. Touroperatorzy w Indiach oferują atrakcyjne najtańsze pakiety wycieczek. Można zarezerwować wakacje indie pakiet z nami i można cieszyć się wycieczka goa z rodziną i przyjaciółmi.

Touroperatorzy Indie zapewnić okazję do turystów, aby świadkami kolorowe Indie rozpieszcza swoje kubki smakowe z pysznych przetworów. Pakiety wycieczek Indie pomoże Ci cieszyć się różne smaki różnych regionów Indii.

0 Responses to “Poznaj Wakacje w Indian ze świąt Bhavya”


  • No Comments

Leave a Reply