Znajdź tanie loty z Londynu do Edynburga

Edinburgh International to najszybciej rosnące lotniska w Szkocji po otwarciu w 2001 roku, a obecnie zarządzająca ponad pięć milionów pasażerów, obsługujących 56 miejsc na całym świecie. Istnieje ponad 30 lotów dziennie do pięciu londyńskich lotnisk, i można latać do większości miast europejskich z lotniska w Edynburgu na temat planowanych i czarterowych lotów. Można uzyskać pełne informacje na temat wszystkich linii lotniczych i wypoczynkowych w służbie z Edynburga, gdzie loty do i ich dane kontaktowe.

Istnieją plany, aby uzyskać większe Edinburgh Airport, dodając kolejny pas startowy, choć jest to mało prawdopodobne, aby być wymagane w ciągu kolejnych 20 lat. BAA niedawno przewidziało dodatek do istniejącego pasa startowego, które tolerują większych samolotów do obsługi dłuższych miejsc metę, i przewiduje się, że do 2030 r. Lotnisko w Edynburgu Szkocja będzie najbardziej ruchliwych, obsługi 26 milionów pasażerów rocznie.

Jeśli jesteś przygotowanie wynająć samochód po przyjeździe na lotnisko w Edynburgu, istnieje sześć głównych firm wynajmu samochodów znajdują się w Wielkiej Brytanii przylotów przestrzeni budynku terminalu. Istnieje również wynająć samochód poza agencje obwodzie lotniska oraz zarządczej, szofer oraz limuzynę. Edinburgh Airport znajduje się w odległości 12 km na zachód od centrum miasta i bezproblemowo dotrzeć z dobrym autobusem operacyjnego z lotniska do centrum miasta, dworca kolejowego i innych obszarów lokalnych.

Możesz dostać się do iz lotniska w Edynburgu przez szereg metod, a także prywatny transfer, gdy chcesz być spełnione w hali przylotów przez własnego kierowcę, który będzie miał samochód czeka na Cię do wybranego celu. A może wolisz, aby przejść do taksówki: są trzy postoje taksówek zlokalizowane na wschodnim końcu budynku terminalu, parku trenera i na parterze krótki pobyt wielopiętrowym parkingu (dostępnego tylko dla wstępnie zamówione taksówki).

Struktura terminal jest dostatecznie małe, więc łatwo jest znaleźć swoją własną drogę. Jest on podzielony na dwóch piętrach z dostępem do windy na pierwszym piętrze. Sprawdź w UK i przyloty międzynarodowe są na parterze. Nie jest to dobry wybór sklepów i punktów gastronomicznych do wyboru zarówno poprzedni, jak i po bezpieczeństwo. Można uzyskać żywe przylotach i bieżące informacje wyloty.

Jeśli chcesz zostawić swój samochód na lotnisku, istnieje kilka możliwości do parkowania: Pick Up, krótki pobyt, długi pobyt i parkowanie samochodu. Możesz uzyskać szczegółowe informacje na temat tych opłat oraz informacje na temat przechowalni bagażu na lotnisko w Edynburgu.

Wreszcie nasze ogólne Informacje o zasoby dla dzieci, udogodnienia dla niepełnosprawnych, dostęp do Internetu, centra pierwszej pomocy domowych, podróży i gdzie możesz zmienić swoje pieniądze na lotnisko w Edynburgu, jak również szczegóły dotyczące pogody na lotniska w Edynburgu i okolicach z 5 i 10-dniowa.

Szukasz niesamowite oferty na tanie loty Nowe Delhi w Londynie? Cóż, to znalazłeś właściwe miejsce. Czy lot czarterowy, pierwszej klasy siedzenia lub stary dobry w klasie ekonomicznej, ezeeflight.com ma świetną ofertę dla Ciebie. Więc zarezerwować tani lot Nowe Delhi Londyn dzisiaj z nami. Latanie od głównych…

Manila szybko staje się popularnym miejscem. I jego popularność zyskuje zupełnie impet, co jest jednym z powodów, dlaczego tak wielu europejskich oraz amerykańskich turystów zmierzających do tego miasta na wakacje co roku.

Jeśli myślisz o wyjeździe na wakacje w Londynie, trzeba znać najlepszy czas, aby zarezerwować tani hotel w Londynie. Płacić niższe stawki, trzeba znaleźć niski koszt hotele London Kings Cross.

Goa jest jednym z najgorętszych i najbardziej dzieje się miejsc na plaży na świecie. Ten artykuł rzuca światło na niektóre z ciekawych rzeczy można zrobić po rezerwacji lotów z Delhi do Goa.

0 Responses to “Znajdź tanie loty z Londynu do Edynburga”


  • No Comments

Leave a Reply